CENÍK INZERCE

Uveřejnění informací v Databázi tance je zcela zdarma. V případě zájmu o zviditelnění vašeho profilu či akce můžete využít následujících možností placené propagace na stránce www.databazetance.cz anebo na partnerských stránkách internetového časopisu Taneční aktuality www.tanecniaktuality.cz. Pokud máte zájem o jinou formu propagace či mediální partnerství, kontaktujte nás na info@remove-this.databazetance.cz a my speciálně pro vás vytvoříme propagační balíček na míru.

1.    Zobrazení záznamů v kategorii Akce na domovské stránce www.databazetance.cz

Každý záznam vložený do kategorie Akce se zobrazí bezplatně i na domovské stránce Databáze tance v části Naposledy přidané akce.  Platí princip, že nejnovější záznamy se zobrazují vlevo a postupně se přidáváním dalších posouvají dále. Na hlavní stránce je vidět vždy maximálně posledních pět přidaných akcí, a proto starší záznamy již nejsou na domovské stránce viditelné. Aby byla vaše akce déle vidět, je možné si připlatit za její fixní zobrazování na prvních pozicích.

Cena za 1 den je 50,- Kč (nad 10 dní poskytujeme 3 dny zdarma).

Po skončení placené pozice se akce začne v závislosti na vkládání dalších akcí posouvat. Pokud se sejde více zájemců o placené pozice akcí, platí, že ten, kdo se ozve nejdříve, má první pozici (kdo druhý, má druhou pozici atd.). Pokud placená kampaň prvního zájemce skončí, posouvá se na první pozici ten, komu ještě placená kampaň běží.

2.    Textový odkaz na www.tanecniaktuality.cz

Jakýkoliv záznam v Databázi tance (workshop, konkurz, informace o souboru, apod.) je možno zviditelnit uveřejněním krátkého textového linku na hlavní stránce www.tanecniaktuality.cz. Link se zobrazí v pravé horní části stránek nad tanečním kalendářem a bude odkazovat na vaši akci v Databázi tance. Doporučená délka textu linku je cca 75 znaků.

Cena za textový odkaz na Váš záznam na www.tanecniaktuality.cz je 400,- Kč na 10 dní.

3.    Sdílení profilů a akcí na sociálních sítích Facebook a Twitter Tanečních aktualit

Vaše profily a akce můžeme jednorázově sdílet na našich sociálních sítích. Sdílen bude odkaz na Váš záznam v Databázi tance.

Cena za jednorázové sdílení na Facebooku Tanečních aktualit je 500,- Kč, sdílení na Facebooku Databáze tance je zdarma.

4.     Bannerové pozice

Na akci můžeme vyvěsit banner, a to jak na stránkách www.databazetance.cz tak i na www.tanecniaktuality.cz.

Cena za uveřejnění banneru na DTB nebo TA je 100,- Kč na den (nad 10 dní poskytujeme 3 dny zdarma). V případě současného uveřejnění banneru na obou portálech platí cena 150,- Kč na den (nad 10 dní poskytujeme 3 dny zdarma)

Technické parametry a umístění bannerů:

·         dlouhý banner pod mapou na hlavní stránce Databáze tance (468x60 px)

·         dlouhý banner nahoře na hlavní stránce Tanečních aktualit (468x60 px)

·         čtvercový banner vpravo na hlavní stránce Tanečních aktualit (180x150-250 px)

Uveřejňujeme pouze bannery, které mají max. 1 MB ve formátech jpg, png nebo gif.

TOPlist