Zaslat přístup k editaci

Dlouhý džem kontaktní improvizace - Praha

23. březen 2018 - 25. březen 2018

workshop

http://www.druna.cz/dlouhy-dzem-kontaktni-improvizace-praha
Druna - náhorní planina
Trojická 10
Praha
128 00
Hlavní město Praha

Styl

Kontaktní improvizace

Kontaktní osoba

Zita
druna@remove-this.druna.cz

Popis akce

Dlouhý džem je příležitost vyladit tělo a mysl na taneční frekvenci a zůstat na ní celý víkend. Vést se na vlně měnících se nálad, jemně naslouchat sobě i ostatním, uvolnit mysl do těla a nechat se vést siločárami pohybu.

Otevírá se možnost potkat se s neznámými tanečníky z daleka. Čas vyzkoušet svou odvahu a radikálně experimentovat. Nechat se vést pokud jste vždy vedli, převzít iniciativu, pokud jste zvyklí čekat. Klíčem je naslouchat v každý okamžik. Tomu, co se děje uvnitř a kolem nás.

Těla, mysl a prostor se na sebe ladí. Nacházejí vzájemný vztah a odhalují hlubší smysl. Vzájemně se podporujeme v odvaze, v otevřenosti, v citlivosti, ve zvědavosti. Pěstujeme schopnost naslouchat si.

Když pozorujete měnící se tvary a formy skupiny, vidíte, že kontaktní improvizace v sobě obsahuje živoucí vědomí na různých úrovních, od individuálního až po vědomí celé skupiny. Náhlá uvědomění, přesahy a souvislosti.

Tančíme na výjimečném místě, v klenutém sále, který je ukrytý v centru města mezi dvorky a domy a Slunce tam padá shora. Ponořeni do nepřetržitého toku pohybu, který odráží proměny nálad, obrazů a zvuků. S otevřeným vnímáním, s ochotou být naplno v každé situaci.

My, co jsme tu doma, očekáváme vás všechny, co přijdete z dálky. Těšíme se na všechno nové, co sem přinesete. Směs rozdílných zkušeností z mnoha vzdálených míst.

Přijměte naše pozvání a předejte ho všem, o kterých víte, že by je to mohlo zajímat.

Čas pátek 19 – 22h, sobota 10 – 13h, 15 – 18h, 20 – 23h, neděle 10 – 13h, 14 – 17h

Nocleh Přespat můžete ve vlastním spacáku přímo na sále, nebo v menších prostorách nedaleko, které pro vás budou připraveny. (300 Kč za noc)

Cena 1 500 Kč za celý džem. Pokud budete chtít přijít pouze na jeden tříhodinový blok (za 350 Kč), dejte nám vědět, je to možné. Pro rezervaci místa s nižší cenou za celý džem je třeba předem uhradit zálohu 600 Kč.

PŘIHLÁŠKY na: http://www.druna.cz/dlouhy-dzem-kontaktni-improvizace-praha
TOPlist