Ivona Jeličová // Baletní Workshop

04. únor 2018 - 04. únor 2018

workshop

http://www.balladine.cz/
zkušebna baletu NdB
Dvořákova 11
Brno
602 00
Jihomoravský kraj

Styl

Balet

Kontaktní osoba

Hana Kachlířová
+420 774 020 902
balladine@remove-this.balladine.cz

Popis akce

IVONA JELIČOVÁ // BALETNÍ WORKSHOP

>> Taneční škola BALLADINE Vás zve na tříhodinový baletní workshop se sólistkou Baletu Národního divadla Brno IVONOU JELIČOVOU. Workshop se bude konat 4. února od 14:00 do 17:00 v sále zkušebny baletu Národního divadla Brno na Dvořákově 11. <<

Ivona Jeličová je absolventkou Taneční konzervatoře v Brně. Od roku 2000 byla sólistkou baletu Divadla J. K. Tyla v Plzni, kde působila devět sezon. Od sezony 2009/2010 je sólistkou Baletu NdB. Pro svou všestrannost a charakterizační schopnosti je obsazována jak v klasických baletech, tak i v současných choreografiích. Její repertoár v NdB obsahuje bohatou škálu rolí: Raymonda, Aegina (Spartakus), Carmen, Markýza de Merteuil (Nebezpečné známosti), Myrtha (Giselle), Poznání (Pták Ohnivák), Odetta-Odýlie (Labutí jezero), Gamzatti (Bajadéra) a další. Nyní ji můžete vidět jako Anitu ve velkolepém baletním představení West Side Story.

Ivona Jeličová je držitelkou několika prestižních ocenění. Získala Cenu Thálie 2009 za roli Maryši a na tuto cenu byla poté nominována ještě několikrát. Získala také prestižní Cenu Philip Morris – Poupě baletu 2007. V Soutěžní přehlídce současné taneční tvorby 2011 získala cenu za Nejlepší sólisticky výkon za roli Carmen ve stejnojmenném baletu a Markýzy de Merteuil v Nebezpečných známostech. V březnu 2017 pak dostala Výroční cenu Opery Plus za ztvárnění postavy Ona v choreografii Petra Zusky Chvění.

http://www.ndbrno.cz/balet/ivona-jelicova-2
https://www.facebook.com/jelicova.ivona.official.page/

PŘIHLAŠUJTE SE na emailu balladine@balladine.cz
Workshop je určen pro mírně pokročilé a pokročilé.

CENA: 750kč / 3hodiny
Platbu, prosím, proveďte do 20.1.2018 buď převodem na účet nebo hotově na recepci Balladine. Číslo účtu pro platbu: 2100735900/2010. Do poznámky pro příjemce napište své jméno a přijímení.
Další možností je DÁRKOVÝ POUKAZ přímo na tento workshop >>
elektronické na http://www.balladine.cz/darkove-poukazy/ nebo vytištěné na pěkném papíře k zakoupení přímo na recepci v Balladine :)

Tento projekt se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna. Děkujeme!
TOPlist