Navigace
Databáze tance
Manuál tanečníka
Vlož profil
Vlož akci
Vlož příležitost
Vyberte si, do které části databáze se chcete registrovat
Umělecké soubory
Divadelní scény
Taneční studia
Lidé
Inscenace
ZUŠ
Organizace
Taneční sály
Konzervatoře a VŠ
Taneční potřeby
Zahraničí
Videoochutnávky stylů
Akce
Příležitosti
Kalendář představení
Hledejte
CZ
EN
Kategorie
Akce
Divadelní scény
Inscenace
Kalendář představení
Konzervatoře a VŠ
Lidé
Organizace
Příležitosti
Taneční potřeby
Taneční sály
Taneční studia
Umělecké soubory
Videoochutnávky stylů
Zahraničí
ZUŠ
Akce
Příležitosti
Představení
Manuál tanečníka
O projektu
Kontakt
Kalendář představení
Propoj se s českým tanečním světem
vyber, klikni, kupuj
Propojeno s
Nejbližší představení
K
Cirk La Putyka
29.03.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
K
Cirk La Putyka
30.03.2024 15:00
Praha 7, Jatka78
K
Cirk La Putyka
30.03.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
K
Cirk La Putyka
31.03.2024 18:00
Praha 7, Jatka78
La Putyka
Cirk La Putyka
02.04.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Čekání na + Pře(d)stavení
02.04.2024 19:30
Brno, Terén
The Loser(s)
Losers Cirque Company
02.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Sen o Boženě
Jana Drdácká
02.04.2024 20:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Contemporary dance – lekce pro veřejnost
03.04.2024 19:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
La Putyka
Cirk La Putyka
03.04.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Čekání na + Pře(d)stavení
03.04.2024 19:30
Brno, Terén
The Loser(s)
Losers Cirque Company
03.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
LOOP
Losers Cirque Company
04.04.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Chutilo vám, páni?
Pavol Seriš
04.04.2024 19:00
Brno, Café Práh
Zero etc.
Cécile Da Costa
05.04.2024 18:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
LOOP
Losers Cirque Company
05.04.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Mauglí
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
05.04.2024 19:00
Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
Ivan Hrozný
Sergej Prokofjev
06.04.2024 16:00
Olomouc, Moravské divadlo Olomouc
Men 4 Queen
Men 4 Queen
06.04.2024 20:30
Praha 2 – Vinohrady, Royal Theatre & Club Chic
Tremula
ME-SA
07.04.2024 18:30
Praha 7, Alfred ve dvoře
Fatamorgana
Paweł Sakowicz
08.04.2024 18:00
Praha 7, Studio Hrdinů
The Best of Swan Lake
08.04.2024 19:00
Praha 1, Divadlo Broadway
Geo
Temporary Collective, Ponec – divadlo pro tanec
08.04.2024 20:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Together Alone
Yana Reutova
09.04.2024 14:00
Praha 7, La Fabrika
F*cking Beautiful Spring
Spitfire Company
09.04.2024 15:30
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Žena, růže, píseň, kost
Divadlo Bravo!, Losers Cirque Company
09.04.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Thin Skin
Eliška Brtnická
09.04.2024 19:00
Praha 7, DOX Centrum současného umění
Cirkus Pefrecto
Divadlo Aldente
09.04.2024 19:00
Praha, Venuše ve Švehlovce
Zkrocení zlé ženy
William Shakespeare, Marika Mikanová, Dmitrij Šostakovič
09.04.2024 19:00
Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
42+PEOPLE: Where
420PEOPLE, 420PEOPLE
09.04.2024 19:30
Praha 1 – Josefov, Studio Maiselovka
Krvavá svatba
Divadlo D21
09.04.2024 19:30
Praha 2, Divadlo D21
La Dolce Vita
Dekkadancers
09.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Čajkovský
Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň
10.04.2024 19:00
Plzeň, Divadlo J. K. Tyla: Velké divadlo
Ke zdi
Cirkus TeTy
10.04.2024 19:30
Praha 1 – Staré Město, Divadlo NoD
La Dolce Vita
Dekkadancers
10.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Fatamorgana
Paweł Sakowicz
10.04.2024 20:00
Praha 7, Studio Hrdinů
Čajkovský
Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň
11.04.2024 19:00
Plzeň, Divadlo J. K. Tyla: Velké divadlo
42+PEOPLE: Where
420PEOPLE, 420PEOPLE
11.04.2024 19:30
Praha 1 – Josefov, Studio Maiselovka
La Dolce Vita
Dekkadancers
11.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
La Dolce Vita
Dekkadancers
12.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
La Sylphide
Johan Kobborg podle Augusta Bournonvilla
13.04.2024 14:00
Praha 1, Státní opera
Šach mat + Carmen
Benjamin Britten, Rodion Ščedrin
13.04.2024 19:00
Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
La Dolce Vita
Dekkadancers
13.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Black Dress
Beautiful Confusion Collective
13.04.2024 20:00
Praha, Venuše ve Švehlovce
Neényi
Ostružina
14.04.2024 11:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Neényi
Ostružina
14.04.2024 15:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Malá mořská víla
Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň
14.04.2024 15:00
Plzeň, Malá scéna DJKT
Klapzubova jedenáctka
Taneční studio Light
14.04.2024 17:00
Praha 3 – Žižkov, Palác Akropolis
Malá mořská víla
Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň
14.04.2024 17:00
Plzeň, Malá scéna DJKT
La Dolce Vita
Dekkadancers
14.04.2024 18:00
Praha 7, Jatka78
Máj
420PEOPLE
14.04.2024 19:00
Praha 1 – Nové Město, Nová scéna Národního divadla
Neényi
Ostružina
15.04.2024 09:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Klapzubova jedenáctka
Taneční studio Light
15.04.2024 09:00
Praha 3 – Žižkov, Palác Akropolis
Klapzubova jedenáctka
Taneční studio Light
15.04.2024 10:30
Praha 3 – Žižkov, Palác Akropolis
Neényi
Ostružina
15.04.2024 11:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Škatulení
Mirka Eliášová
16.04.2024 09:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Škatulení
Mirka Eliášová
16.04.2024 11:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
The Best of Swan Lake
16.04.2024 19:00
Praha 1, Divadlo Broadway
La Putyka
Cirk La Putyka
16.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Invisible II.
Tantehorse
16.04.2024 20:00
Praha 3 – Žižkov, Palác Akropolis
Konkurz
Losers Cirque Company, Divadlo Bravo!
17.04.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Contemporary dance – lekce pro veřejnost
17.04.2024 19:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
La Putyka
Cirk La Putyka
17.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Witness
Věra Ondrašíková a kol.
18.04.2024 18:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
La Putyka
Cirk La Putyka
18.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Witness
Věra Ondrašíková a kol.
19.04.2024 10:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Kabinet žonglérských kuriozit
Bratři v tricku
19.04.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Srdce
Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň
19.04.2024 19:00
Plzeň, Nová scéna DJKT
La Putyka
Cirk La Putyka
19.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Taneční a pěvecké vystoupení SKS Radost
Srbský kulturní spolek Radost
19.04.2024 19:30
Praha 1 – Staré Město, Městská knihovna v Praze
Vyjdu z lesa, vyjmu páteř ze svého hřbetu a budu ji mít místo meče.
Pulsar
19.04.2024 19:30
Jihlava, DIOD
Manon
Alexandr Konstantinovič Glazunov, Filip Veverka
20.04.2024 19:00
Plzeň, Divadlo J. K. Tyla: Velké divadlo
Men 4 Queen
Men 4 Queen
20.04.2024 20:30
Praha 2 – Vinohrady, Royal Theatre & Club Chic
Manon
Alexandr Konstantinovič Glazunov, Filip Veverka
21.04.2024 14:00
Plzeň, Divadlo J. K. Tyla: Velké divadlo
Kytice
Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň
21.04.2024 19:00
Plzeň, Malá scéna DJKT
La Sylphide
Johan Kobborg podle Augusta Bournonvilla
21.04.2024 19:00
Praha 1, Státní opera
Magdaléna lascívní a kajícná
Geisslers Hofcomoedianten
21.04.2024 20:00
Praha, Divadlo VILA Štvanice
The Best of Swan Lake
22.04.2024 19:00
Praha 1, Divadlo Broadway
Zkrocení zlé ženy
William Shakespeare, Marika Mikanová, Dmitrij Šostakovič
23.04.2024 19:00
Liberec, Divadlo F. X. Šaldy
Dívej se
Kozel ve fraku
24.04.2024 09:30
Praha 4, Divadlo Bravo!
Dívej se
Kozel ve fraku
24.04.2024 11:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Contemporary dance – lekce pro veřejnost
24.04.2024 19:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Čekání na + Pře(d)stavení
24.04.2024 19:30
Brno, Terén
Rozhovory s útěkem
ProART Company
24.04.2024 19:30
Praha 1 – Malá Strana, Werichova vila
Žena, růže, píseň, kost
Divadlo Bravo!, Losers Cirque Company
25.04.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Budem furt stejný, nebo uvidíme barvy jasněji?
CreWcollective
25.04.2024 19:00
Praha 7, Studio Hrdinů
Čekání na + Pře(d)stavení
25.04.2024 19:30
Brno, Terén
Memento Mori
Mates Petrák
25.04.2024 19:30
Praha 1, Divadlo Inspirace
The Mirror
Gravity & Other Myths
25.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Nespoutaní
Losers Cirque Company
26.04.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Memento Mori
Mates Petrák
26.04.2024 19:30
Praha 1, Divadlo Inspirace
The Mirror
Gravity & Other Myths
26.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Budem furt stejný, nebo uvidíme barvy jasněji?
CreWcollective
26.04.2024 20:00
Praha 7, Studio Hrdinů
Popelka
Orchestr Národního divadla
27.04.2024 14:00
Praha 1, Národní divadlo (historická budova)
The Mirror
Gravity & Other Myths
27.04.2024 15:00
Praha 7, Jatka78
Giselle
Adolphe Charles Adam
27.04.2024 16:30
Praha 2 – Vinohrady, Divadlo U Hasičů
The Mirror
Gravity & Other Myths
27.04.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
Komodo
Divadlo Lampion
28.04.2024 15:00
Kladno, Divadlo Lampion
The Mirror
Gravity & Other Myths
28.04.2024 18:00
Praha 7, Jatka78
Čajkovský
Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň
28.04.2024 19:00
Plzeň, Divadlo J. K. Tyla: Velké divadlo
Prima
Viktor Černický
28.04.2024 20:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
The Loser(s)
Losers Cirque Company, Divadlo Bravo!
29.04.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
The Best of Swan Lake
29.04.2024 19:00
Praha 1, Divadlo Broadway
Sny
ProART Company
29.04.2024 19:30
Brno, Vila Engelsmann
Soft Spot
Adrienn Hód, Martina Hajdyla, Soňa Ferienčíková
30.04.2024 20:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
The Best of Swan Lake
02.05.2024 19:00
Praha 1, Divadlo Broadway
Heart Of Noise
420PEOPLE
02.05.2024 20:00
Praha 1 – Nové Město, ARCHA+
Heart Of Noise
420PEOPLE
03.05.2024 20:00
Praha 1 – Nové Město, ARCHA+
Men 4 Queen
Men 4 Queen
04.05.2024 20:30
Praha 2 – Vinohrady, Royal Theatre & Club Chic
Along the Lines
Eva Karczag, Bettina Neuhaus
05.05.2024 18:00
Praha 7, Studio Hrdinů
Magdaléna lascívní a kajícná
Geisslers Hofcomoedianten
05.05.2024 19:00
Praha, Divadlo VILA Štvanice
The Best of Swan Lake
06.05.2024 19:00
Praha 1, Divadlo Broadway
Antiwords
Spitfire Company
06.05.2024 19:30
Praha 3 – Žižkov, Palác Akropolis
Tremula
Martina Hajdyla, Eliška Brtnická, Jana Stárková
08.05.2024 18:00
Praha 8 – Libeň, Studio Alta
Buřty v medu
Kozel ve fraku
09.05.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Tremula
Martina Hajdyla, Eliška Brtnická, Jana Stárková
09.05.2024 20:00
Praha 8 – Libeň, Studio Alta
Pavol Seriš: Pozemšťan
Pavol Seriš
10.05.2024 19:00
Brno, Divadlo Bolka Polívky – Bílý dům
Erlend – Cizinec
Cirkus trochu jinak
12.05.2024 18:00
Praha 7, Jatka78
The Best of Swan Lake
13.05.2024 19:00
Praha 1, Divadlo Broadway
Národní sbírka zlozvyků
Losers Cirque Company
13.05.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Národní sbírka zlozvyků
Losers Cirque Company
14.05.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
LOOP
Losers Cirque Company
15.05.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Contemporary dance – lekce pro veřejnost
15.05.2024 19:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Krvavá svatba
Divadlo D21
15.05.2024 19:30
Praha 2, Divadlo D21
LOOP
Losers Cirque Company
16.05.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Stále stejný příběh
Orchestr Berg
17.05.2024 10:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Amerikánka – předpremiéra filmu & Snowflakes
17.05.2024 17:00
Praha 7, Jatka78
Stále stejný příběh
Orchestr Berg
17.05.2024 18:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
42+PEOPLE: Where
420PEOPLE, 420PEOPLE
17.05.2024 19:30
Praha 1 – Josefov, Studio Maiselovka
Komodo
Divadlo Lampion
18.05.2024 10:00
Kladno, Divadlo Lampion
Amerikánka – předpremiéra filmu & Snowflakes
18.05.2024 17:00
Praha 7, Jatka78
Double bill: Call Alice + Hélio
Temporary Collective
18.05.2024 19:30
Praha 3 – Žižkov, Palác Akropolis
42+PEOPLE: Where
420PEOPLE, 420PEOPLE
18.05.2024 19:30
Praha 1 – Josefov, Studio Maiselovka
Men 4 Queen
Men 4 Queen
18.05.2024 20:30
Praha 2 – Vinohrady, Royal Theatre & Club Chic
Amerikánka – předpremiéra filmu & Snowflakes
19.05.2024 17:00
Praha 7, Jatka78
Konkurz
Losers Cirque Company, Divadlo Bravo!
19.05.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Piece of Pleasure
Tantehorse
19.05.2024 20:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
The Best of Swan Lake
20.05.2024 19:00
Praha 1, Divadlo Broadway
Ke zdi
Cirkus TeTy
20.05.2024 19:30
Praha 1 – Staré Město, Divadlo NoD
Žena, růže, píseň, kost
Divadlo Bravo!, Losers Cirque Company
21.05.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Fantastický kabaret
Tutocirk
22.05.2024 10:00
Plzeň, U Ježíška
Pidicirk herna
22.05.2024 11:00
Plzeň, U Ježíška
Žonglobalizace 2024
22.05.2024 12:00
Plzeň, Plzeň – různá místa
Cirkus do Gala
22.05.2024 17:00
Plzeň, U Ježíška
Banana
Tutocirk
22.05.2024 18:00
Plzeň, U Ježíška
Contemporary dance – lekce pro veřejnost
22.05.2024 19:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Hvězdář
Tutocirk
23.05.2024 10:00
Plzeň, U Ježíška
Pidicirk herna
23.05.2024 11:00
Plzeň, U Ježíška
Cirkus do Gala
23.05.2024 17:00
Plzeň, U Ježíška
Amerikánka – předpremiéra filmu & Snowflakes
23.05.2024 17:00
Praha 7, Jatka78
Banana
Tutocirk
23.05.2024 18:00
Plzeň, U Ježíška
The Naked Truth – Odhalená pravda
Divadlo Bolka Polívky
23.05.2024 19:00
Brno, Divadlo Bolka Polívky – Bílý dům
The Best of Swan Lake
23.05.2024 19:00
Praha 1, Divadlo Broadway
Pli
Viktor Černický
23.05.2024 20:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
ARENA 2024 – festival Divadla bratří Formanů
24.05.2024 12:00
Praha, Praha – různá místa
Amerikánka – předpremiéra filmu & Snowflakes
24.05.2024 17:00
Praha 7, Jatka78
Mortel Jus de Mortel
24.05.2024 17:00
Praha 5, Erpet Centrum
A Riveder le Stelle Reloaded
Czech it out
24.05.2024 19:00
Plzeň, U Ježíška
Les Dodos
Le P’tit Cirk
24.05.2024 19:00
Praha 5, Erpet Centrum
La Soirée
MyLaika Circus Company
24.05.2024 20:00
Praha 5, Erpet Centrum
Mortel Jus de Mortel
24.05.2024 21:15
Praha 5, Erpet Centrum
Mortel Jus de Mortel
25.05.2024 13:00
Praha 5, Erpet Centrum
Mortel Jus de Mortel
25.05.2024 15:30
Praha 5, Erpet Centrum
Třeba to vyjde
Koťátko zkázy
25.05.2024 16:00
Plzeň, U Ježíška
Amerikánka – předpremiéra filmu & Snowflakes
25.05.2024 17:00
Praha 7, Jatka78
Mortel Jus de Mortel
25.05.2024 17:30
Praha 5, Erpet Centrum
Les Dodos
Le P’tit Cirk
25.05.2024 18:30
Praha 5, Erpet Centrum
Galashow Žonglobalizace 2024
Tutocirk, Koťátko zkázy
25.05.2024 19:00
Plzeň, U Ježíška
La Soirée
MyLaika Circus Company
25.05.2024 20:00
Praha 5, Erpet Centrum
Mortel Jus de Mortel
25.05.2024 21:00
Praha 5, Erpet Centrum
Youth Circus Stage
26.05.2024 11:00
Plzeň, U Ježíška
Mortel Jus de Mortel
26.05.2024 13:00
Praha 5, Erpet Centrum
Mortel Jus de Mortel
26.05.2024 15:30
Praha 5, Erpet Centrum
Mortel Jus de Mortel
26.05.2024 17:30
Praha 5, Erpet Centrum
La Soirée
MyLaika Circus Company
26.05.2024 18:30
Praha 5, Erpet Centrum
The Loser(s)
Losers Cirque Company, Divadlo Bravo!
26.05.2024 19:00
Praha 4, Divadlo Bravo!
Mortel Jus de Mortel
26.05.2024 20:00
Praha 5, Erpet Centrum
The Best of Swan Lake
27.05.2024 19:00
Praha 1, Divadlo Broadway
Mortel Jus de Mortel
28.05.2024 15:30
Praha 5, Erpet Centrum
Mortel Jus de Mortel
28.05.2024 18:00
Praha 5, Erpet Centrum
A Riveder le Stelle Reloaded
Czech it out
28.05.2024 19:30
Praha 7, Jatka78
F*cking Beautiful Spring
Spitfire Company
28.05.2024 20:00
Praha 3, Ponec – divadlo pro tanec
Les Dodos
Le P’tit Cirk
28.05.2024 20:00
Praha 5, Erpet Centrum
Mortel Jus de Mortel
28.05.2024 21:15
Praha 5, Erpet Centrum
vložit záznam zdarma
Kam dál?
Umělecké soubory
Divadelní scény
Taneční studia
Lidé
Inscenace
ZUŠ
Organizace
Taneční sály
Konzervatoře a VŠ
Taneční potřeby
Zahraničí
Videoochutnávky stylů
Akce
Příležitosti
Kalendář představení