MIA DANCE LEAGUE Vánoční Praha

09. prosinec 2017 - 09. prosinec 217

soutěž

www.miafestival.cz
Všesportovní hala
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11
14900
Hlavní město Praha

Styl

Balet, Breakdance /Bboing, Dancehall, Disco Dance, Electric Boogie, Flirt Dance, House dance, Irské tance/Skotské tance, Lidový tanec, Lockin, MTV Style, Muzikálový tanec, Orientální, břišní, etnické tance, RNB, Salsa, Bachata, Merengue, Současný tanec/contemporary, Step, Taneční a pohybová průprava dětí, Zumba

Kontaktní osoba

Miroslava Benešová
608735523
mirka@remove-this.detifitness.cz

Popis akce

Protože je akce Vánoční, čeká Vás několik věcí navíc. Jako například medaile i pro trenérky, speciální výhra prestižní vystoupení v Pražské Lucerně a k tomu honorář 10 000 , spousta dárečků a další.

Započítání bodů do celoroční MIA DANCE LEAGUE A a tedy zařazení do soutěže o zájezd do Chorvatska v hodnotě 100.000,-kč.

Co vše zde můžete absolvovat?
zasoutěžit si v mnoha tanečních disciplínách
malé a velké skupinky
spojili jsme několik akcí v jednu. Můžete si tedy odsud odvést několik medailí, pohárů a diplomů. Ale také vyhrát velmi hodnotné ceny.
MIA DÍLNA
HLAVNÍ CENA NA TÉTO AKCI - Prestižní zahajovací vystoupení za 10 000,- - placené zahajovací vystoupení pro Jarní finále MIA festivalu v Lucerně. Pro tuto cenu budeme vyhlašovat samostatnou disciplínu a to zde, všichni kdo se přihlásí do dance show kde si mezi sebou zasoutěží jen ti kdo chtějí právě o tuto cenu chtít soutěžit. o výhře bude rozhodovat několik faktorů

3. kritéria
umístění v dané soutěži
počet získaných bodů během ligy
celkový počet vystupujících závodníků během soutěží (tedy velikost klubu, členské základny)


Speciální VÁNOČNÍ KATEGORIE – nutno se samostatně přihlásit, bude také samostatně vyhlášena.
Pro ty, kdo máte sestavy s Vánočním tématem, jsme přidělali ještě jednu kategorii bez omezení věku, počtu a disciplíny, jedinou podmínkou je vánoční téma. Startovné je pro ty, kdo se zúčastní Vánoční MIA DANCE Praha ve standartních kategoriích a řádně zaplatí startovné, zvýhodněno.


DRESS KOD : Snažíme se akci ladit co nejvíce do Vánočního duchu, pokud budete schopni přijít ve vánočně laděném oblečení, nemusí to být přímo Vánoční ozdoby, ale pokud by mohli být alespoň ve Vánočních barvách ( červená, bílá ) Svetr se sobem se také počítá. Nebo si tedy u nás V MIA dílničce můžete alespoň vyrobit Vánoční naušnice.

MIA DÍLNA – zde si budete moci vyrobit spoustu zajímavých dárečků. Jako například tématické cedulky do bytu, vhodné dokonce jako dárek pro babičku i dědu. Dále Vánoční trička, již tradiční andělíčky a tentokráte i vánoční stromečky jako přívěšek nebo naušnice!
TOPlist